Prodlužování řas ...

  • Chystáte se na slavnostní příležitost? (plesová sezona, svatba...)
  • Chcete vypadat skvěle i při sportu, v sauně nebo u moře?
  • Nebaví vás trávit čas líčením a přesto chcete vypadat skvěle?
  • Toužíte po výrazném a svůdném pohledu?
  • Máte ráda přirozenou krásu nebo vás láká extravagantní vzhled?

PRÁVĚ PRO VÁS JSOU VHODNÉ PERMANENTNÍ ŘASY.

Prodlužování a zhuštění řas je nová revoluční metoda, která vám dovolí splnit si svůj sen - mít dlouhé, husté a neodolatelné řasy. Naše řasy jsou syntetické, norkové řasy, které se aplikují jednotlivě řasa na řasu a jsou lepeny speciálním hypoalergenním adhesivem (lepidlem) na řasy. Při aplikaci používáme materiál schválený Státním zdravotním ústavem v Praze.

Vybírají se řasy dle požadovaného výsledku - řasy jsou v různé délce a síle. Na řasy je možné nalepit kamínky a také glitrové barevné řasy. Při správné domácí péči vydrží prodloužené řasy stejně dlouho jako přírodní řasa, tedy až pět týdnů.Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se doplňování co 3 až 4 týdny aby řasy vypadaly stále plné. Řasy jsou naprosto bezpečné k očím a kontaktním čočkám.

Na aplikaci přijďte nenalíčená. Den předem večer si odličte řasy odličovačem a omyjte mýdlovou vodou, aby se odstranila mastnota. V den aplikace nenanášejte na oči krém. Řasy by se zamastily a dobře by nedržely. Pokud nosíte kontaktní čočky, před lepením řas je vyjměte.

Ačkoliv je péče o řasy jednoduchá, je prvních 48 hodin pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad - nevystavovat řasy vodě, vlhku a nedotýkat se jich.

Aplikace je bezbolestná, trvá 2-3 hodiny a při správné aplikaci dodržující postup "řasa na řasu" nikdy nepoškodí vaše přírodní řasy.