Úprava a barvení obočí a řas, líčení ...

Úprava a barvení obočí a řas

Úprava obočí je velmi důležitá, jelikož ovlivňuje výraz obličeje. Díky upravenému obočí působí obličej otevřeně a oči živě.

Denní, večerní a svatební líčení očí

Denní líčení má být jemné, decentní. Základem je vždy make-up nebo alespoň tónovací krém, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochrannou. Především v zimním období je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem, chladem a zabraňuje podráždění pleti, popraskání žilek a dalším negativním projevům. Denní líčení očí má za úkol jen zvýraznit přirozenou krásu vašich očí. Na rty volíme pouze lesk nebo jemnější odstín rtěnky.

Večerní líčení se od denního liší tím, že je mnohem výraznější. Můžeme si dovolit celou řadu různých barev, jemné perleťě nebo lesku, díky tomu, že při návštěvě večírků, plesů apod., jsme vystaveni umělému osvětlení, které pohlcuje intenzitu barev. Večerní líčení je náročnější na čas. A to z toho důvodu, že zde provádíme modelování obličeje, které je technicky náročnější záležitost. Dále se provádí korekce vrásek, korekce odchylek pleti apod.

Svatební líčení

Zde je důležitá zkouška líčení. Líčení na svatbu má svá pravidla. Make-up musí působit přirozeně, zároveň musí být dostatečně výrazný, aby byl krásný na fotografiích a vydržel celý den nápor emocí. Celé svatební líčení by mělo ladit s barvou vlasů, účesem a svatební kyticí.

Doporučuji objednání líčení na svatbu minimálně dva měsíce předem. Zkoušku líčení uskutečníme buď v salonu nebo u vás a v den svatby přijedu k vám domů.